LT EN

Naujienos ir renginiai

Visos
2020 12 16
Renginiai
Seminaro apie fondus pilietiniams projektams įrašas
ES programos „Europa piliečiams“ biuro Lietuvoje 2020 m. gruodžio 15 d. rengtas virtualus seminaras „Finansų paieška ne pelno sektoriui. Fondai pilietiniams projektams“. (Skaityti daugiau...)
2020 12 10
Renginiai, Seminarų medžiaga
Seminaro apie paramos telkimą ne pelno sektoriui įrašas
2020 m. gruodžio 9 d. vykusio ES programos „Europa piliečiams“ biuro Lietuvoje virtualaus seminaro „Paramos telkimas ne pelno projektams: galimybės ir patirtys sutelktinio finansavimo ir aukojimo platformose“ įrašas. (Skaityti daugiau...)
2020 12 07
Renginiai
Gruodžio 15 d. kviečiame į seminarą apie fondus pilietiniams projektams
ES programos „Europa piliečiams“ biuras Lietuvoje gruodžio 15 d. 14:00 - 16:00 val. rengia antrąjį finansų paieškos įgūdžius plečiantį virtualų seminarą „Finansų paieška ne pelno sektoriui. Fondai pilietiniams projektams“ ir kviečia registruotis į jį. (Skaityti daugiau...)
2020 11 27
Renginiai
Kviečiame į virtualų seminarą apie paramos telkimą ne pelno projektams
ES programos „Europa piliečiams“ biuras Lietuvoje kviečia ne pelno organizacijas ir pilietinių projektų rengėjus 2020 m. gruodžio 9 d. į finansų paieškos įgūdžius plečiantį virtualų seminarą „Paramos telkimas ne pelno projektams: galimybės ir patirtys sutelktinio finansavimo ir aukojimo platformose“. (Skaityti daugiau...)
2020 10 29
Renginiai
Pristatykite piliečius įtraukiančius projektus Europos Komisijos rengiamame festivalyje
Gruodžio 6 d. Europos Komisija organizuoja „3-ąjį kasmetinį piliečių dalyvavimo ir konsultacinės demokratijos festivalį“ (3rd Annual Citizen Engagement and Deliberative Democracy Festival), kuris koja kojon žengia su EK prezidentės Ursula von Leyen deklaruotu tikslu „sustiprinti ryšius tarp piliečių ir institucijų“... (Skaityti daugiau...)
2020 09 24
Renginiai
EACEA kviečia į diskusiją internete „No lockdown for e-democracy“
Spalio 5 - 9 dienomis vyksiančiais renginiais prasideda pirmoji „Europos regionų ir miestų savaitė“, kurioje akcentuojama piliečių įtraukimo tema. Agentūra EACEA, bendradarbiaudama su Teisingumo GD, šios savaitės metu rengia ir kviečia jus dalyvauti sesijoje „No lockdown for e-democracy“, kuri vyks 2020 m. spalio 6 d. 16:30 - 18:00 val. (Skaityti daugiau...)
2020 09 09
Renginiai
Europos regionų ir miestų savaitės renginiai keliasi į virtualią erdvę
Europos regionų ir miestų savaitė (European Week of Regions and Cities) per 17 metų tapo unikalia bendravimo ir tinklų kūrimo platforma, vienijančia visos Europos regionus ir miestus, įskaitant jų politinius atstovus, pareigūnus, ekspertus ir akademikus. (Skaityti daugiau...)
2020 08 28
Partneriai
Partnerių paieškos skelbimai rugsėjo 1 d. terminui
Paskutiniam šių metų terminui paraiškas galima teikti Miestų partnerysčių, Miestų tinklų ir Pilietinės visuomenės projektų priemonėms. Čia rasite Europos organizacijų kvietimus prisijungti prie jų organizuojamų ar prisidėti partnerio teisėmis prie jūsų rengiamo projekto. (Skaityti daugiau...)
2020 08 27
Projektai
Europos atminimo projektas „NICE: Nobody Ignores the Charter of Europe“
Tai projektas, siekiantis parodyti žmogaus teisių svarbą kiekvieno visuomenės nario gyvenime. Siekiama diskusijomis, interviu tyrimais ir kitomis veiklomis atkreipti dėmesį į prieš dvidešimtmetį patvirtintą ES Pagrindinių Teisių Chartiją, ir visuomenės vertybes, kurias šis dokumentas apibrėžia. (Skaityti daugiau...)
2020 12 30
Projektai
Europos atminimo projektas „Rethinking the Democratic Future: Lessons from the 20th Century“
Projektu siekta įamžinti demokratines revoliucijas ir paskatinti regionų mokymąsi iš įvairių demokratinių revoliucijų dabartinio demokratinio nuosmukio sąlygomis, kritiškai ir tiksliai reflektuoti demokratijos perėjimo procesus regione, siekiant užkirsti kelią... (Skaityti daugiau...)
2020 08 26
Projektai
Pilietinės visuomenės projektas „European Solutions Lab“
Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Belgijoje vykusių demokratijos festivalių organizatorių ir partnerių konsorciumo parengtas ir įgyvendinamas projektas „Europos sprendimų laboratorija“ skatino paprastų piliečių iš partnerių šalių įsitraukimą... (Skaityti daugiau...)
2020 08 14
Tyrimai
Vieša Europos Komisijos konsultacija apie ES piliečių teises
Kviečiame piliečius ir organizacijas iki 2020 m. spalio 1 d. atsakyti į klausimus ir prisidėti prie Europos Komisijos konsultacijos, kuria siekiama surinkti informaciją, patirtis ir įžvalgas apie ES piliečių teises. (Skaityti daugiau...)
2020 07 23
Renginiai
Komunikacijos dirbtuvės su J. Rožėnu Klaipėdoje
Kviečiame į efektyvios komunikacijos dirbtuves Klaipėdoje! Kaip išsigryninti savo tikslinę auditoriją, kaip išsiaiškinti pageidaujamą ryšį tarp projekto/organizacijos ir kliento? Kaip suplanuoti komunikacines veiklas ir kodėl neverta gaišti laiko betikslei komunikacijai? Dirbtuvėse ne tik... (Skaityti daugiau...)
2020 07 07
Renginiai
Kviečiame į seminarus Biržuose, Alytuje, Kaune, Vilniuje, Visagine ir Klaipėdoje
Kviečiame sužinoti programos detales ir rugsėjo 1 d. termino reikalavimus projektams mūsų informaciniuose seminaruose. (Skaityti daugiau...)
2020 05 27
Prasidedant vasarai „Europa piliečiams“ biuras atostogaus
„Europa piliečiams“ programos biuras 2020 m. gegužės 29 d. - birželio 15 d. atostogauja ir į Jūsų klausimus su dar didesne energija atsakys grįžus. (Skaityti daugiau...)