LT EN

Naujienos ir renginiai

Visos
2020 09 24
Renginiai
EACEA kviečia į diskusiją internete „No lockdown for e-democracy“
Spalio 5 - 9 dienomis vyksiančiais renginiais prasideda pirmoji „Europos regionų ir miestų savaitė“, kurioje akcentuojama piliečių įtraukimo tema. Agentūra EACEA, bendradarbiaudama su Teisingumo GD, šios savaitės metu rengia ir kviečia jus dalyvauti sesijoje „No lockdown for e-democracy“, kuri vyks 2020 m. spalio 6 d. 16:30 - 18:00 val. (Skaityti daugiau...)
2020 09 09
Renginiai
Europos regionų ir miestų savaitės renginiai keliasi į virtualią erdvę
Europos regionų ir miestų savaitė (European Week of Regions and Cities) per 17 metų tapo unikalia bendravimo ir tinklų kūrimo platforma, vienijančia visos Europos regionus ir miestus, įskaitant jų politinius atstovus, pareigūnus, ekspertus ir akademikus. Šis didžiausias regionų politikai skirtas renginys, paprastai vykstantis Briuselyje, šiemet atveria galimybę jame sudalyvauti virtualiai. (Skaityti daugiau...)
2020 08 28
Partneriai
Partnerių paieškos skelbimai rugsėjo 1 d. terminui
Paskutiniam šių metų terminui paraiškas galima teikti Miestų partnerysčių, Miestų tinklų ir Pilietinės visuomenės projektų priemonėms. Čia rasite Europos organizacijų kvietimus prisijungti prie jų organizuojamų ar prisidėti partnerio teisėmis prie jūsų rengiamo projekto. (Skaityti daugiau...)
2020 08 27
Projektai
Europos atminimo projektas „NICE: Nobody Ignores the Charter of Europe“
Tai projektas, siekiantis parodyti žmogaus teisių svarbą kiekvieno visuomenės nario gyvenime. Siekiama diskusijomis, interviu tyrimais ir kitomis veiklomis atkreipti dėmesį į prieš dvidešimtmetį patvirtintą ES Pagrindinių Teisių Chartiją, ir visuomenės vertybes, kurias šis dokumentas apibrėžia. (Skaityti daugiau...)
2020 08 26
Projektai
Pilietinės visuomenės projektas „European Solutions Lab“
Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Belgijoje vykusių demokratijos festivalių organizatorių ir partnerių konsorciumo parengtas ir įgyvendinamas projektas „Europos sprendimų laboratorija“ skatino paprastų piliečių iš partnerių šalių įsitraukimą... (Skaityti daugiau...)
2020 08 14
Tyrimai
Vieša Europos Komisijos konsultacija apie ES piliečių teises
Kviečiame piliečius ir organizacijas iki 2020 m. spalio 1 d. atsakyti į klausimus ir prisidėti prie Europos Komisijos konsultacijos, kuria siekiama surinkti informaciją, patirtis ir įžvalgas apie ES piliečių teises. (Skaityti daugiau...)
2020 07 23
Renginiai
Komunikacijos dirbtuvės su J. Rožėnu Klaipėdoje
Kviečiame į efektyvios komunikacijos dirbtuves Klaipėdoje! Kaip išsigryninti savo tikslinę auditoriją, kaip išsiaiškinti pageidaujamą ryšį tarp projekto/organizacijos ir kliento? Kaip suplanuoti komunikacines veiklas ir kodėl neverta gaišti laiko betikslei komunikacijai? Dirbtuvėse ne tik... (Skaityti daugiau...)
2020 07 07
Renginiai
Kviečiame į seminarus Biržuose, Alytuje, Kaune, Vilniuje, Visagine ir Klaipėdoje
Kviečiame sužinoti programos detales ir rugsėjo 1 d. termino reikalavimus projektams mūsų informaciniuose seminaruose. (Skaityti daugiau...)
2020 05 27
Prasidedant vasarai „Europa piliečiams“ biuras atostogaus
„Europa piliečiams“ programos biuras 2020 m. gegužės 29 d. - birželio 15 d. atostogauja ir į Jūsų klausimus su dar didesne energija atsakys grįžus. (Skaityti daugiau...)
2020 05 15
Paramos galimybės
Vokietijos fondas EVZ kviečia teikti paraiškas atminties projektams
EVZ fondas (Stiftung „Erinnerung, Verantwortung, Zukunft“, Vokietija) remia vietiniu ir regioniniu mastu veikiančias Vidurio ir Rytų Europos istorijos iniciatyvas bei projektus, skirtus iš naujo apsvarstyti ir prisiminti Nacizmo režimo ir Antrojo pasaulinio karo laikotarpius. Iki 2020 m. liepos 15 d. EVZ fondas kviečia... (Skaityti daugiau...)
2020 04 24
Paramos galimybės
Parama NVO bendradarbiavimo projektams su Šiaurės šalimis
Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje iki 2020 gegužės 31 d. kviečia teikti paraiškas NVO bendradarbiavimo rėmimo programai. (Skaityti daugiau...)
2020 03 19
Keičiasi agentūros EACEA elektroninio pašto adresai
Kovo 16 d. reorganizavus Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros agentūrą (EACEA), programą „Europa piliečiams“ administruojantis skyrius perkeltas iš (Skaityti daugiau...)
2020 03 16
„Europa piliečiams“ biuras karantino metu dirba nuotoliniu būdu
Nors šalyje paskelbus karantiną mūsų nerasite biure, bet veiklos nenutrūksta ir darbuosimės nuotoliniu būdu. Su mumis galite susisiekti (Skaityti daugiau...)
2020 02 13
Partnerių paieška 2020 kovo 3 d. paraiškų teikimo terminui
Čia rasite aktualius partnerių paieškos sklebimus 2020 kovo 3 d. paraiškų teikimo terminui Miestų tinklų priemonei. (Skaityti daugiau...)
2020 01 15
Partneriai
Partnerių paieška 2020 m. vasario 4 d. paraiškų teikimo terminui
Čia galite rasti organizacijų, ieškančių tarptautinių partnerių savo projektams, skelbimus. (Skaityti daugiau...)