LT EN

Gruodžio 15 d. kviečiame į seminarą apie fondus pilietiniams projektams

2020 12 07
Renginiai
ES programos „Europa piliečiams“ biuras Lietuvoje kviečia ne pelno organizacijas ir pilietinių projektų rengėjus į antrąjį finansų paieškos įgūdžius plečiantį virtualų seminarą „Finansų paieška ne pelno sektoriui. Fondai pilietiniams projektams“.

Seminare pristatysime pilietinės visuomenės projektus finansuojančias programas ir apie jas galėsite išgirsti iš jas geriausiai Lietuvoje išmanančių eksperčių:

  • EEE finansinio mechanizmo finansuojamą Aktyvių piliečių fondą, kuriuo siekiama stiprinti pilietinę visuomenę Lietuvoje ir įgalinti pažeidžiamas grupes, pristatys šiai programai vadovaujanti Giedrė Tumosaitė (Atviros Lietuvos fondas);
  • apie tarptautinę pilietinės visuomenės ir jaunimo organizacijų partnerystę skatinantį Anna Lindh fondą papasakos tinklo Lietuvoje vadovė Rolanda Šliažienė;
  • o jaunimą įgalinantį ir tarptautinės savanorystės skatinimui skirtą ES programą Europos solidarumo korpusas pristatys šią programą Lietuvoje koordinuojanti Justina Tomaševičiūtė (Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra).

Kam skirta? Seminaras skiriamas ne pelno organizacijoms – NVO, kultūros, švietimo, jaunimo organizacijoms, taip pat savivaldybių įstaigoms, bendruomenėms, asociacijoms ir kitoms, - dirbančioms su tarptautiniais pilietiškumą ugdančiais, socialiniais, kultūros ar atminties projektais.

Kur ir kada? 2020 m. gruodžio 15 d., 14:00 - 16:00 val. Virtuali nuoroda į transliacijos puslapį bus atsiųsta užsiregistravusiems į el. pašto dėžutes. gruodžio 14 d.

Registruokitės: https://bit.ly/2L92nlp

Sausio mėnesį planuojame ir trečiąjį finansų paieškos seminarą, kuriame pakviesime susipažinti su 2021 – 2027 metams atsinaujinusiomis Europos Sąjungos programomis. Sekite mūsų naujienas Facebook profilyje https://www.facebook.com/EuropaPilieciams arba užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį (šio puslapio apačioje). Iki pasimatymo!