LT EN

Naudinga informacija:

Naudingos nuorodos

Programos „Europa piliečiams“ oficialus tinklalapis - Švietimo, vaizdo ir garso bei kultūros vykdančiosios agentūros (EACEA) puslapis, kuriame rasite visą techninę informaciją apie šią programą (Programos vadovą, paraiškų bei kitų dokumentų formas, atrankos rezultatus) anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis.

ES pilietiškumo portalas. Ankstesnis Europos Komisijos puslapis, kuris buvo skirtas programai „Europa piliečiams“, nuo šiol vadinasi ES pilietiškumo portalu. Jame galima rasti su pilietiškumu susijusias nuorodas į Europoje vykdomą politiką, programas ir įrankius.

ES programos „Europa piliečiams“ finansuotų projektų žemėlapis. Šiame žemėlapyje galite peržiūrėti projektus pagal šalis arba pagal projektų sąrašą (virš žėmėlapio reikia paspausti List).

Europos piliečių iniciatyva. Naudodamiesi Europos piliečių iniciatyvos teise milijonas ES piliečių gali paraginti Europos Komisiją siūlyti teisės aktus ir taip tiesiogiai dalyvauti formuojant ES politiką. Šioje svetainėje pateikiama informacija apie visas piliečių iniciatyvas ir paaiškinamos taisyklės. Joje taip pat galite pradėti savo iniciatyvą.