LT EN

Programos dalyviams:

Partnerių paieškos platformos

Programos finansavimą gavusių projektų žemėlapis


Ieškant tinkamų partnerių, rekomenduotina peržiūrėti jau finansuotus programos projektus ir jų partnerius. Programos finansavimą gavusius projektus rasite čia.

Partnerių paieškos sistema Vengrijoje


Vengrijoje veikiantis švietimo, mokslo ir ES reikalų fondas Tempus Public Foundation (TPF) savo tinklapyje įdiegė projektų partnerių paieškos sistemą. Jei turite gerų idėjų ir ieškote galimų partnerių projektų įgyvendinimui, apsilankykite Tempus Public Foundation puslapio skiltyje Partner Search. Čia galite rasti jau užregistruotų organizacijų projektų, ieškančių bendradarbiavimo galimybių, taip pat galėsite į sistemą įvesti savo projektą, kurio įgyvendinimui ieškote partnerių. Atkreipiame dėmesį, kad ši sistema skirta ne vienai ES programai, tad jei ieškote partnerių „Europa piliečiams" programai nepamirškite jos pasirinti iš pateikto paieškos meniu.

Kroatijos partnerių paieškos platforma


Kroatijos „Europa piliečiams“ biuro tinklalapyje rasite skiltį Partner Search Board, kurioje daugiausiai skelbiami Kroatijos organizacijų partnerių paieškos skelbimai anglų kalba (tačiau pasitaiko ir kitų šalių skelbimų). Čia taip pat galite pateikti savo projekto aprašymą, jei ieškote partnerių „Europa piliečiams“ programai teikiamam projektui.

Europos atminimo ir solidarumo tinklo duomenų bazės


Europos atminimo ir solidarumo tinklas (European Network Remembrance and Solidarity, ENRS) kviečia jungtis organizacijas, veikiančias XX a. istorijos ir Europos atminties srityse, bendradarbiauti ir dalintis informacija šio tinklo duomenų bazėse. Tinklo puslapyje galėsite įkelti informaciją apie renginius (konferencijas, parodas, minėjimus), vykstančius ar planuojamus projektus, taip pat paskelbti, jog ieškote partnerių projektams Europos atminimo srityje. Visą šią informaciją rasite ENRS tinklo puslapio skiltyje Networking.