LT EN

EACEA kviečia į diskusiją internete „No lockdown for e-democracy“

2020 09 24
Renginiai
Iki spalio 1 d. vyksta registracija į pirmosios Europos regionų ir miestų savaitės renginius. Spalio 5 - 9 dienomis juose akcentuojama piliečių įtraukimo tema.

Agentūra EACEA, bendradarbiaudama su Teisingumo GD, šios savaitės metu rengia ir kviečia jus dalyvauti sesijoje „No lockdown for e-democracy“, prie kurios galėsite jungtis 2020 m. spalio 6 d. 16:30 - 18:00 val.

Ar teko girdėti apie žinių sutelkimą (crowdsourcing), pilietines technologijas, elektroninę demokratiją? Šios sąvokos tiesiogiai siejasi su bendruomenės esme. „Civic Tech“ orientuojama į piliečius, ji siekia išplėsti įsitraukimą, dalyvavimą, kad paskatintų piliečius veikti visuomenės labui. Kaip konkrečiai veikia elektroninė demokratija? Ar ji skirta tik jaunimui? Kaip pritaikyti vykdomą politiką ir praktiką, kad krizės metu mūsų demokratijos būtų atsparesnės? Šie klausimai bus aptarti su ekspertų grupe ir auditorija.

Nepamirškite užsiregistruoti ir prisijunkite prie diskusijos!

Atkreipkite dėmesį, kad norėdami užsiregistruoti į sesijas, pirmiausia turite prisijungti naudodami savo „EU Login“ arba sukurti paskyrą (atminkite, kad reikalingas dviejų veiksnių autentifikavimas) ir tada užpildyti savo asmeninį profilį. Spustelėkite šią nuorodą: https://europa.eu/regions-and-ci…/programme/sessions/1335_en ir spustelėkite „Add session“. Taip pat galite pasirinkti filtrus iš kairėje esančių išskleidžiamų sąrašų ir spustelėti „search“; įveskite tokius raktinius žodžius kaip „lockdown“, spustelėkite sesijos pavadinimą, spustelėkite „Add session“. Jūsų pasirinkta sesija atsiras jūsų sesijų sąraše.