LT EN

Seminaro apie paramos telkimą ne pelno sektoriui įrašas

2020 12 10
Renginiai, Seminarų medžiaga

2020 m. gruodžio 9 d. vyko ES programos „Europa piliečiams“ biuro Lietuvoje virtualus seminaras „Paramos telkimas ne pelno projektams: galimybės ir patirtys sutelktinio finansavimo ir aukojimo platformose“.

Dažnai iš organizacijų sulaukdavome klausimo, kaip dar be nacionalinių programų pritraukti lėšų savo tarptautinių projektų įgyvendinimui. Tad šiame seminare norėjome pakalbėti apie vieną iš pajamų pritraukimo galimybių – paramos telkimą per platformas. Renginyje šia tema pakvietėme dalyvauti platformas išmanančius ar jas išbandžiusius ekspertus.

Dalyvauja:
- Vilius Stanislovaitis, knygos „Įgyvendink idėją per „Kickstarter“. Sutelktinio finansavimo vadovas“ autorius, pristato populiariausias sutelktinio finansavimo platformas ir bando atsakyti į klausimą, kuri iš jų patogesnė ne pelno projektams;
- Rasa Antanavičiūtė, Lietuvos paviljono 56-oje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje komisarė, Vilniaus miesto muziejaus direktorė, dalinasi Indiegogo platformoje vykdytos paramos telkimo kampanijos operai-performansui „Saulė ir jūra (Marina)“ patirtimi;
- Giedrė Šopaitė-Šilinskienė, aukojimo portalo Aukok.lt vadovė pristato šios lietuviškos paramos platformos principus bei galimybes ne pelno sektoriui;
- Aistė Eidukaitytė, projekto „Misija Sibiras“ vadovė pasakoja apie jau ne vienerius metus vykdomas ir sėkmingas šio projekto paramos telkimo kampanijas.

Seminaras skirtą ne pelno organizacijoms – NVO, kultūros, švietimo, jaunimo organizacijoms, taip pat savivaldybių įstaigoms, bendruomenėms, asociacijoms ir kitoms, - dirbančioms su tarptautiniais socialiniais, kultūros ar atminties projektais, gyvai stebėjo 144 dalyviai.

O Viliaus Stanislovaičio knyga „Įgyvendink idėją per „Kickstarter“. Sutelktinio finansavimo vadovas“ atiteko Kristinai Vaitkevičienei. Sveikiname su laimėjimu ir tikimės, kad šiame leidinyje pasisemsite dar daugiau žinių apie sutelktinio finansavimo platformas.