LT EN

Vasario 23 d. kviečiame į seminarą apie ES programas ne pelno organizacijų projektams

2021 02 11
Renginiai
ES programos „Europa piliečiams“ biuras Lietuvoje kviečia ne pelno organizacijas ir pilietinių projektų rengėjus į trečiąjį finansų paieškos įgūdžius plečiantį virtualų seminarą „ES programos ne pelno sektoriaus projektams“.

Šiuo pereinamuoju metu, kai 2014 - 2020 metų laikotarpio Europos Sąjungos finansavimo programos jau yra pasibaigusios, o 2021 - 2027 metų periodo dar ne visos patvirtintos ar laukiama, kol bus atskleistos konkretesnės detalės, kviečiame seminare dalyvauti tas organizacijas, kurios yra mažiau susidūrusios su ES programomis ir norėtų geriau suprasti, į kokias sritis kuri programa orientuojama bei kokio pobūdžio veiklas skatina. Renginyje pakvietėme pristatyti tas programas, kurios yra atviros įvairių sričių ne pelno organizacijų dalyvavimui ir gali būti aktualios įgyvendinantiems „minkštuosius“ projektus:

• Europos kultūrai ir kūrybos sektoriui skirtą ES programą „Kūrybiška Europa“ ir jos Kultūros paprogramę pristatys Dileta Nenėnė, kuri vadovauja „Kūrybiškos Europos“ biurui Lietuvoje (Lietuvos kultūros institutas);
• apie mokymuisi ir tobulėjimui skirtą ES programą „Erasmus+“ ir jos galimybes papasakos Švietimo mainų paramos fondo Profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo programų skyriaus vadovė Donata Kavoliūnienė bei Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūroje „Erasmus+“ strateginių partnerysčių ir jaunimo dialogo projektus koordinuojanti Eglė Poteliūnė;
• o Europos socialinio fondo agentūros Projektų vystymo skyriaus vedėja Viktorija Krutulytė pristatys kokias projektines idėjas galima įgyvendinti per ESFA iniciatyvą „Alternatyvių investicijų detektorius (AID) “.

Kam skirta? Seminaras skiriamas ne pelno organizacijoms – NVO, kultūros, švietimo, jaunimo organizacijoms, taip pat savivaldybių įstaigoms, bendruomenėms, asociacijoms ir kitoms, dirbančioms su tarptautiniais pilietiškumą ugdančiais, socialiniais, kultūros ar atminties projektais.

Kur ir kada? 2021 m. vasario 23 d., 14:00 - 16:30 val. Virtuali nuoroda į transliacijos puslapį bus atsiųsta užsiregistravusiems į el. pašto dėžutes. vasario 22 d. (jei tądien nesulaukėte iš mūsų žinių, pasitikrinkite savo Spam dėžutę).

Renginys nemokamas, bet būtina registracija čia: https://bit.ly/3jFzAC4

Iki pasimatymo seminare!