LT EN

Rumunijos miesteliai ieško partnerių – nedidelių miestelių iš ES šalių – partnerystei užmegzti

2014 08 21
Partneriai
Miestų partnerystė. Skelbimai galioja iki 2014 rugsėjo 1 d.

Romani, Tigveni, Hida, Cimpineansa, Pecineaga ir Durnesti miesteliai Rumunijoje rengia atskirus projektus Miestų partnerystės priemonei ir ieško Europos šalyse esančių nedidelių miestelių, kurie norėtų bendradarbiauti.

3 500 gyventojų turinčio miestelio Tigveni inicijuojamo projekto metu bus siekiama padėti skirtingų ES šalių piliečiams susipažinti per miestų giminiavimosi veiklas bei supažindinti juos su galimybėmis, kurias suteikia Europos pilietybė. Ieškomi partneriai: nedidelių miestelių savivaldybės, vietos valdžios institucijos ir pan. Daugiau apie Tigveni miestelį ir kontaktai.

Cimpineansa miestelio (5 000 gyventojų) rengiamo projekto tikslas yra sukurti naują miestų giminiavimosi partnerystę ir prisidėti prie Europos pilietiškumo sukuriant naujus ryšius tarp šioje partnerystėje dalyvaujančių miestų žmonių. Ieškomi partneriai: 4 000 - 8 000 gyventojų turintys miesteliai. Cimpineansa miestelio aprašymas ir kontaktai.

Romani, Hida, Durnesti ir Pecineaga rengiamų projektų metu bus keičiamasi patirtimi bei rekomendacijomis žemės ūkio, kaimo plėtros, bitininkystės, žuvininkystės, kultūrinių tradicijų, sporto ir viešųjų paslaugų srityse.

Apie 4 000 gyventojų turinčio Romani miestelio savivaldybės ieškomi partneriai: 4000 - 7000 gyventojų turintys miesteliai. Romani miestelio aprašymas ir kontaktai.

Durnesti miestelis (4 000 gyventojų) planuoja savo partnerius pasikviesti į gegužės mėnesį vykstančią tradicinę bendruomenės šventę. Durnesti miestelio aprašymas ir kontaktai.

3100 gyventojų turinčio Hida miestelio ieškomi partneriai – kitų Europos šalių nedideli miesteliai. Hida miestelio aprašymas ir kontaktai.

3600 gyventojų turinčio Pecineaga miestelio ieškomi partneriai – kitų Europos šalių nedideli miesteliai. Pecineaga miestelio aprašymas ir kontaktai.