LT EN

Paskelbtas 2020 m. Programos vadovas ir paraiškų formos

2019 12 18
Programa
Agentūra EACEA paskelbė naująjį Programos vadovą 2020 metams. Šiuo metu jį galite rasti anglų kalba, o visomis kitomis ES kalbomis jį planuojama išpublikuoti 2020 m. sausį. Susipažinti su šiuo „kelrodžiu“ dokumentu paraiškas teikiančioms organizacijoms galite čia https://eacea.ec.europa.eu/europe-for-citizens_en.

Nuo šių metų kvietimai teikti paraiškas programai „Europa piliečiams“ bus viešinami Europos Komisijos Finansavimo galimybių portale (Funding & Tenders Portal). Jame taip pat galite rasti ir artėjančių Miestų partnerystės, Miestų tinklų ir Europos atminimo kvietimus teikti paraiškas bei keliamus reikalavimus konkrečiai priemonei.

Primename, kad Miestų partnerysčių ir Europos atminimo priemonių paraiškų teikimo terminas yra 2020 m. vasario 4 d., o Miestų tinklų projektams – 2020 m. kovo 3 d. Nauja yra tai, kad dabar elektronines paraiškas galima teikti iki 17 val. Briuselio laiku (Lietuvos laiku 18 val.). Artimiausių terminų paraiškų formas galite rasti agentūros tinklalapyje Funding skiltyje: https://eacea.ec.europa.eu/europe-for-citizens/funding_en