LT EN

NECE kviečia dalyvauti kasmetinėje pilietinio ugdymo konferencijoje Vienoje

2014 05 15
Renginiai
Europos pilietinio švietimo tinklas NECE (Networking European Citizenship Education) 2014 m. spalio 16-18 d. Vienoje (Austrijoje) rengia kasmetinę konferenciją, kurios tema šiemet yra „100 metų po Pirmojo pasaulinio karo: konfliktai Europoje ir už jos ribų – ar gali pilietinis ugdymas prisidėti prie konfliktų valdymo?”
Nors Europos Sąjunga yra unikali skirtingų šalių asociacija, siūlanti begalę galimybių, krizės tarp ES narių bei su jomis besiribojančiomis teritorijomis pasitaiko neretai. Praėjus šimtui metų po Pirmojo pasaulinio karo pradžios, šių metų NECE konferencijoje ekspertai ir praktikai bus kviečiami svarstyti, kokias sąsajas galima įžiūrėti pastarojo laikotarpio konfliktuose su XX amžiaus Europos istorijos pamokomis, kaip pastarųjų metų konfliktai galėtų būti sprendžiami pasitelkiant pilietinį ugdymą ir kokios konflikto valdymo priemonės yra įmanomos jiems sustabdyti.
Visas kelionių ir apgyvendinimo išlaidas dalyviai turėtų pasidengti patys. Norinčius dalyvauti konferencijoje, organizatoriai kviečia susisiekti el.paštu išankstinei registracijai: nece-vienna2014@lab-concepts.de. Nuo gegužės vidurio registruotis bus galima ir organizatorių tinklalapyje užpildžius dalyvio anketą. Daugiau informacijos galite rasti apsilankę NECE konferencijos tinklalapyje.