LT EN

Miestų partnerystės priemonės projektas „Key to Success - European Solidarity“

2021 02 17
Projektai
Projekto pavadinimas: Key to Success - European Solidarity (Sėkmės raktas - Europos solidarumas)
Organizatorius: Kelmės rajono savivaldybės administracija
Projekto partneriai: Landratsamt Wartburgkreis (Vokietija), Hodmezovasarhely Megyei Jogu Varos Onkormanyzata (Vengrija), Comune Di Gallese (Italija), Ogre Municipality (Latvija), Gmina Miastko (Lenkija), Lietuvos organizacijos - Kelmės muziejus, Kelmės kultūros centras, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija, Kelmės teatras, Tytuvėnų seniūnija, Tytuvėnų piligrimų centras.
Paramos dydis: 20 160 eur

Kelmės rajono savivaldybės administracija kartu su Lietuvos ir tarptautiniais partneriais iš Vokietijos, Vengrijos, Latvijos, Italijos ir Lenkijos, siekia įgyvendinti projektą „Raktas į sėkmę - Europos solidarumas“.

Europos piliečiai vis mažiau tiki šviesia Europos ateitimi. Šio projekto tikslas yra išsaugoti vertybes, kuriomis grįsta Europos Sąjunga kaip organizacija, vienijanti skirtingas tautas, skatinanti žmonių pilietiškumą, jų įsitraukimą ir tikėjimą ES ateitimi, tuo pačiu prisidėti prie demokratinio ir pilietinio žmonių dalyvavimo Europos mastu. Projekte planuojama sutelkti jame dalyvaujančių šalių atstovus, kurie pasidalins patirtimi ir pristatys dabartinės sveikatos ir ekonomikos krizės valdymo principus bei pasiekimus - tai žinios, kurios vertingos ir kitoms ES šalims. Projekto veiklose dalyvaus įvairaus amžiaus, lyties, socialinės padėties, skirtingo požiūrio ir vertybių žmonės. Patirtimi pasidalins Europos Parlamento nariai, vietos ir užsienio partnerių atstovai, atstovaujantys įvairioms sritims. Gerosios patirties sklaida bei konkretūs problemų sprendimų pavyzdžiai padės pažvelgti į tarptautinį kontekstą ir sprendimus, aktualius daugeliui ES šalių, o ypatingai jaunimui, kuris yra Europos ateitis. Projektas apims diskusijas ir seminarus, kuriuose dalyvaus projekto partneriai, svečiai ir vietos piliečiai. Diskusijų temos: nauja ekonominė realybė pandemijos kontekste, finansiniai, socialiniai, kultūriniai, ekonominiai ir administraciniai sprendimai, Europos piliečių gerovės skatinimas, jaunimo įtraukimas į sprendimų priėmimą, skatinant diskusijas ir tinklų plėtrą, demokratinis ir visuomeninis piliečių dalyvavimas Sąjungos lygiu.