LT EN

„MAKING WAVES 2019“ kviečia trijų dienų susitikimui Kopenhagoje

2019 05 28
Renginiai, Partneriai
Jau septynerius metus organizuojamas Baltijos jūros regiono šalių kontaktų užmezgimo seminaras šiais metais besidominčius Europa piliečiams programa ir norinčius plėsti tarptautinę partnerystę regione, kviečia trijų dienų susitikimui rugsėjo 17-19 d. Kopenhagoje.
Šį rudenį sulauksime organizacijų atstovų iš 8 šalių: Estijos, Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Švedijos, Danijos, Lenkijos ir Vokietijos.

Kaip ir kasmet, tarptautiniu seminaru siekiama paremti ir plėsti naujas tarptautines partnerystes, įgyvendinant programos projektus. Siekiant pagilinti seminaro dalyvių žinias, mokymų metu per praktines veiklas bus analizuojama Europa piliečiams programa: tikslai, prioritetai, priemonių taikymas; pristatyti sėkmingiausi praėjusių metų projektai; organizuojamos projektų rašymo dirbtuvės. Šiais metais renginio šeimininkai danai planuoja mus nustebinti ne tik interaktyvia programa, bet ir supažindinti su ypatingu skandinavišku miesto gyvenimu būdu.

DALYVIAI:
Kviečiame dalyvauti NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovus.
Seminare dalyvaus apie 40 organizacijų/institucijų atstovų iš 8 Baltijos jūros regiono šalių. Iš kiekvienos organizacijos bus atrinkta po 1 atstovą. Iš Lietuvos, pagal registracijos formos atsakymus, bus atrinkti 4 dalyviai. Lietuvos dalyvių kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bus apmokėtos Europa piliečiams biuro.

MOKYMŲ DATA IR VIETA:
Rugsėjo 17-19 d., 2019.
Karališkoji Danijos dailės akademija, Kongens Nytorv 1, 1050 Kopenhaga.
Seminaras vyks anglų kalba (anglų kalbos žinios yra būtinos!)

DALYVIO REGISTRACIJOS FORMA:
Norintys dalyvauti seminare iki 2019 rugpjūčio 2 d. turi registruotis užpildydami REGISTRACIJOS FORMĄ.
Dalyvių atrankos rezultatai bus paskelbti iki rugpjūčio 6 d.

Daugiau informacijos apie seminarą bei jo programą rasite ČIA.

Iškilus klausimams rašykite el.paštu: agnieska@pilieciams.eu arba skambinkite tel. +370 611 12487.