LT EN

„MAKING WAVES 2018“ kviečia trijų dienų susitikimui Gdanske

2018 06 26
Renginiai
Jau šeštus metus organizuojamas Baltijos jūros regiono šalių kontaktų užmezgimo seminaras šiais metais besidominčius Europa piliečiams programa ir norinčius plėsti tarptautinę partnerystę regione, kviečia trijų dienų susitikimui spalio 9-11 d. Gdanske.
Seminare dalyvaujančių šalių skaičius auga ir šį rudenį sulauksime organizacijų atstovų iš 8 šalių: Estijos, Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Švedijos, Danijos, Lenkijos ir pirmus metus prisijungiančios Vokietijos.

Kaip ir kasmet, tarptautiniu seminaru siekiama paremti ir plėsti naujas tarptautines partnerystes, įgyvendinant programos projektus. Siekiant pagilinti seminaro dalyvių žinias, mokymu metu per praktines veiklas bus analizuojama Europa piliečiams programa: tikslai, prioritetai, priemonių taikymas; pristatyti sėkmingiausi praėjusių metų projektai; organizuojamos projektų rašymo dirbtuvės. Džiaugiamės, kad šiais metais bendradarbiausime su Europos solidarumo centru Gdanske, nes seminaro programą praturtins įkvepiantys pranešimai apie aktualias pilietiškai Europai temas bei ekskursijos ir gilesnis žvilgsnis į Lenkijos kovas už laisvę.

DALYVIAI:
Kviečiame dalyvauti NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovus.
Seminare dalyvaus 40 organizacijų/institucijų atstovų iš 8 Baltijos jūros regiono šalių. Iš kiekvienos organizacijos bus atrinkta po 1 atstovą. Iš Lietuvos, pagal registracijos formos atsakymus, bus atrinkti 5 dalyviai. Lietuvos dalyvių kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bus apmokėtos Europa piliečiams biuro.

MOKYMŲ DATA IR VIETA:
Spalio 9-11 d.
Europos solidarumo centras (Solidarumo al. 1, Gdanskas)
Seminaras vyks anglų kalba.

DALYVIO REGISTRACIJOS FORMA:
Norintys dalyvauti seminare iki 2018 rugpjūčio 21 d. turi registruotis užpildydami REGISTRACIJOS FORMĄ.
Dalyvių atrankos rezultatai bus paskelbti iki rugpjūčio 27 d.

Daugiau informacijos apie seminarą bei jo programą rasite ČIA.

Iškilus klausimams rašykite el.paštu: agnieska@pilieciams.eu arba skambinkite Tel. +370 611 12487.