LT EN

Kvietimas į interaktyvią viešą konferenciją - Forumo teatro spektaklį „Troškimų aikštė“

2014 09 25
Renginiai
2014 metų spalio 3 dieną 10 val. Vilniaus Autobusų stoties laukiamojoje salėje vyks renginys – Interaktyvus viešas Forumo teatro spektaklis visuomenei – „Troškimų aikštė“. Forumo teatras – tai toks teatras, kuriame gali dalyvauti visi. Troškimų aikštė – anot Forumo teatro kūrėjo Augusto Boalio – tai tokia erdvė, kurioje žmonės vaidina, išreiškia įvairius jausmus, patiriamus išgyvenimus ir sunkumus. Tai – vieta, kurioje galima garsiai diskutuoti, išsakyti troškimus, kartu ieškoti būdų juos įgyvendinti.
Renginio metu ne tik turėsite galimybę pamatyti Forumo teatro spektaklį, išsakyti savo nuomonę apie tai, kas jame vyksta ir netgi patys vaidinti, bet ir išgirsite apie Europos Sąjungos piliečių teises bei daug kitų svarbių ir naudingų šia tema dalykų. Dalyvauti kviečiami visi norintys!
Šis renginys – tai pusantrų metų trunkančio projekto „Piliečio kelias“ dalis. Projektą finansuoja Europos Sąjungos programa „Europa piliečiams“, įgyvendina viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“, renginyje dalyvaus partneriai iš Lietuvos, Latvijos bei Lenkijos.

„Mes tikime taika, bet ne pasyvumu“ Augustas Boalis.
www.forumoteatras.lt