LT EN

Kvietimas į ES programos „Europa piliečiams 2014-2020“ informacinius seminarus Kėdainiuose ir Mažeikiuose

2018 03 26
Renginiai
ES programos „Europa piliečiams“ biuras kviečia į informacinius programos susitikimus/konsultacijas Kėdainiuose ir Mažeikiuose.

2018 m. balandžio 4 d. (trečiadienį) kviečiame į seminarą apie ES programas „Europa piliečiams“ ir „Kūrybiška Europa“, kuris vyks Kėdainių muziejaus Daugiakultūriame centre (Senosios Rinkos a. 12, Kėdainiai, LT-57247) nuo 14.00 iki 17.00 valandos. Seminaro metu susipažinsite su „Europa piliečiams“ programos Miestų partnerystės ir Miestų tinklų priemonėmis, jų prioritetais, reikalavimais bei projektų teikimo procedūromis. Kūrybiškos Europos biuras Lietuvoje pristatys projektų rengimo specifiką ES programai „Kūrybiška Europa 2014-2020“.
Dalyvavimas seminare Kėdainiuose nemokamas ir dalyvių skaičius neribojamas, tačiau norinčius dalyvauti prašome registruotis čia.

2018 m. balandžio 19 d. (ketvirtadienį) kviečiame į seminarą apie ES programas „Europa piliečiams“ ir Erasmus+ (mainų programas ir Europos solidarumo korpusą), kuris vyks Bendruomeniniame pagalbos vaikams centre, adresu Laisvės g. 83, Mažeikiai nuo 12.00 iki 17.00 val. Seminaro metu susipažinsite su „Europa piliečiams“ programos Miestų partnerystės ir Miestų tinklų priemonėmis, jų prioritetais, reikalavimais bei projektų teikimo procedūromis. Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra pristatys programos Erasmus+ galimybes švietimo srityje, Europos solidarumo korpuso programą. Dalyviai taip pat turės galimybę susipažinti su EST savanorė Chiara Bravo (Lietuvos kultūros institutas), kuri pristatys savanorystės programą moksleiviams ir jaunimui.
Dalyvavimas seminare Mažeikiuose nemokamas ir dalyvių skaičius neribojamas, tačiau norinčius dalyvauti prašome registruotis čia.

Iškilus klausimams prašome kreiptis į „Europa piliečiams“ biurą mob. tel. +370 611 12487 arba el. paštu info@pilieciams.eu.