LT EN

Kvietimas į ES programos „Europa piliečiams 2014-2020“ informacinį seminarą Vilniuje

2019 01 22
Renginiai
2019 vasario 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas trims priemonėms: Europos atminimo ir Miestų partnerystės, o kovo 1 d. Miestų tinklų priemonei. Rugsėjo 1 d. yra Pilietinės visuomenės projektų terminas.

„Europa piliečiams“ biuras šiam terminui paraiškas teikiančias ar apie programą daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinį seminarą Vilniuje, kuris vyks sausio 24 d. (penktadienį) nuo 13 val. iki 16 val., Vilniaus jaunimo informacijos centre, adresu Konstitucijos pr. 3, Vilnius.

Seminare ne tik bus apžvelgta programos struktūra, ilgalaikiai programos prioritetai, pagrindiniai projektams keliami reikalavimai, bet taip pat seminare teletilto būdu dalyvaus ir projekto rengimo bei įgyvendinimo patirtimi dalinsis Asociacijos „Novi Homines“ projektų vadovė Ieva Jasaitytė, kuri yra sėkmingai įgyvendinusi projektą pagal Pilietinės visuomenės projektų priemonę.

Renginyje kviečiame dalyvauti NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovus.

Dalyvavimas seminare nemokamas ir dalyvių skaičius neribojamas, tačiau norintys jame dalyvauti, turėtų užsiregistruoti čia arba informuoti el.paštu info@pilieciams.eu. (Laiške būtinai nurodykite seminaro miestą, vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją bei pareigas).

Iškilus klausimams prašome kreiptis į „Europa piliečiams“ biurą mob. tel. +370 611 12487 arba el. paštu info@pilieciams.eu