LT EN

Kvietimas į ES programos „Europa piliečiams 2014-2020“ informacinį seminarą Kaune ir Šiauliuose

2018 12 21
Renginiai
2019 vasario 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas dviem priemonėms: Europos atminimo ir Miestų partnerystės, o kovo 1 d. Miestų tinklų priemonei.

„Europa piliečiams“ biuras šiems terminams paraiškas teikiančias ar apie programą daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinius seminarus Kaune ir Šiauliuose:

- Kaune seminaras vyks sausio 9 d. (trečiadienį) nuo 13 val. iki 16 val., Santakos viešbutyje, J. Gruodžio g. 21, Kaunas. Seminaras skirtas istorijos ir atminties srityje dirbančioms organizacijoms. Renginyje dalyvaus ir savo patirtimi dalinsis Kėdainių krašto muziejaus direktorius Rimantas Žirgulis, kuris jau yra įgyvendinęs kelis programos remiamus projektus.

- Šiauliuose seminaras vyks sausio 10 d. (ketvirtadienį) nuo 13 val. iki 16 val., Šiaulių verslo inkubatoriuje, Aušros al. 66A, Šiauliai. Semino metu bus taip pat sužinosite apie Epale - Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninę platformą, kurią pristatys Rasa Pocevičienė.

Renginyje kviečiame dalyvauti NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovus.

Dalyvavimas seminare nemokamas ir dalyvių skaičius neribojamas, tačiau norintys jame dalyvauti, turėtų užsiregistruoti čia arba informuoti el.paštu info@pilieciams.eu. (Laiške būtinai nurodykite seminaro miestą, vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją bei pareigas).

Iškilus klausimams prašome kreiptis į „Europa piliečiams“ biurą mob. tel. +370 611 12487 arba el. paštu info@pilieciams.eu