LT EN

Kviečiame į seminarą rengiantiems paraiškas rugsėjo 1 dienai

2016 06 21
Renginiai
Kaip ir tartasi „Europa piliečiams“ biuras 2016 rugsėjo 1 d. terminui paraiškas teikiančias ar apie programą daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinį seminarą Vilniuje, kuris vyks 2016 liepos 5 d. (antradienį) nuo 11:00 iki 13:00 val. Lietuvos kultūros institute (Sierakausko g. 15, III aukštas).

2016 rugsėjo 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas Miestų partnerystės ir Miestų tinklų priemonėms.

Seminaro metu peržiūrėsime pagrindinius 2 krypties projektams keliamus reikalavimus, apžvelgsime 2016 – 2020 periodui, skirtus prioritetus, aptarsime paraiškos teikimo procedūrą, reikalingus pateikti dokumentus, drauge ieškosime atsakymų į iškilusius klausimus, rengiant paraiškas.

Taip pat seminare dalyvaus ir projektų rengimo ir įgyvendinimo patirtimi dalinsis projektus jau įgyvendinusių savivaldybių projektų vadovai (savivaldybės ir projektai bus patikslinti).

Seminare lauksime miestų/savivaldybių, jų giminiavimosi komitetų, vietos valdžios institucijoms atstovaujančių ne pelno organizacijų atstovų.

Dalyvavimas seminare nemokamas ir dalyvių skaičius neribojamas, tačiau norintys jame dalyvauti, prašau, apie tai informuokite el.paštu info@pilieciams.eu, laiške nurodydami savo vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, pareigas bei jūsų organizacijos miestą.

Iškilus klausimams prašome kreiptis į „Europa piliečiams“ biurą mob. tel. +370 611 12487 arba el. paštu info@pilieciams.eu.