LT EN

Kviečiame į seminarą rengiantiems paraiškas rugsėjo 1 dienai

2015 06 28
Renginiai
2015 rugsėjo 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas Miestų partnerystės ir Miestų tinklų priemonėms.
„Europa piliečiams“ biuras šiam terminui paraiškas teikiančias ar apie programą daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinį seminarą Vilniuje, kuris vyks 2015 liepos 16 d. nuo 14:00 iki 16:00 val. Lietuvos kultūros institute (Sierakausko g. 15, III aukštas).
Seminaro metu apžvelgsime pagrindinius 2 krypties projektams keliamus reikalavimus, aptarsime paraiškos teikimo procedūrą bei reikalingus pateikti dokumentus.

Kviečiame dalyvauti miestų/savivaldybių, jų giminiavimosi komitetų, vietos valdžios institucijoms atstovaujančių ne pelno organizacijų atstovus. Dalyvavimas seminare nemokamas ir dalyvių skaičius neribojamas, tačiau norintys jame dalyvauti, prašau, apie tai informuokite el.paštu info@pilieciams.eu, laiške nurodydami savo vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, pareigas bei jūsų organizacijos miestą.

Iškilus klausimams prašome kreiptis į „Europa piliečiams“ biurą mob. tel. +370 611 12487 arba el. paštu info@pilieciams.eu.