LT EN

Europos regionų ir miestų savaitė Briuselyje

2019 09 22
Renginiai
2019 m. spalio 7 - 10 dienomis Briuselyje (Belgijoje) daugiau nei šeši tūkstančiai žmonių iš visos Europos susirinks į didžiausią šių metų Europos regionų ir miestų renginį „Regionai ir miestai: ES ateities pamatas“ ("Regions and Cities: Pillars of the EU's Future").

Europos regionų ir miestų savaitė yra kasmetinis keturių dienų renginys, kurio metu regionai ir miestai demonstruoja savo plėtros ir darbo vietų augimą, dalinasi Europos Sąjungos sanglaudos politikos įgyvendinimo pasiekimais ir pristato vietos lygmens ir regionų svarbą darniam Europos vystymuisi. Jau 17 kartą vykstanti Europos regionų ir miestų savaitė pasiūlys sudalyvauti 300 renginių – kūrybinėse dirbtuvėse ir laboratorijose, regioninėse diskusijose, klausimų ir atsakymų sesijose, skirtose skirtingoms temoms, parodose „Agoros kaimas“ ir regionų degustacijose. Šiemet nemažas dėmesys skiriamas ir piliečių įtraukimo į demokratinius procesus temai. Renginys bus atidarytas spalio 7 dieną Europos Parlamente, o iš karto po atidarymo vyks Piliečių dialogo vieša diskusija.

2019 m. spalio 8 d. “Europa piliečiams“ programa rengia diskusiją „Vienykimės! Europos ir jos piliečių sutaikymas vardan demokratiškesnės ir glaudesnės Europos“ (Let's Unite! Reconciling Europe with its Citizens to build a more democratic and closer Europe), kurios metu savo patirtimi dalinsis programos „Europa piliečiams“ finansuotų projektų organizatoriai.

Išsamią programą galite rasti renginio tinklalapyje https://europa.eu/regions-and-cities/. Renginiai nemokami, tačiau reikėtų į juos užsiregistruoti.