LT EN

„Europa piliečiams" programos vertinimas

2017 02 09
Programa
Įpusėjus 2014-2020 metų finansinei perspektyvai Europos Komisija atlieka „Europa piliečiams“ programos vertinimą ir kviečia organizacijas bei asmenis dalyvavusius programoje kaip pagrindiniai projektų organizatoriai, partneriai ar tiesiog dalyviai įvertinti programą, atsakant į anketos klausimus. Pasirinktas programos įvertinimo metodas veikia kaip įrankis sudarantis sąlygas konsultuotis su visuomene, siekiant programos tobulinimo likusiu programos laikotarpiu ir naujoje finansinėje perspektyvoje.
Šių konsultacijų tikslas yra išsiaiškinti požiūrį ir nuomonę apie programą, rezultatus ir poveikį veikloms, projektams, bendrai finansuojamiems pagal programą "Europa piliečiams“ laikotarpiu nuo 2014 m. iki 2016 m. ir įvertinti jų aktualumą, veiksmingumą, efektyvumą, nuoseklumą ir pridėtinę vertę Europos sąjungai.

Prisidėti prie programos vertinimo kviečiami asmenys dalyvavę programos projektuose, programos suinteresuotosios šalys, savivaldybių atstovai, pilietinės visuomenės atstovai, finansavimą gavusių ir negavusių organizacijų nariai.

Dalyvauti programos vertinime kviečiama iki 2017 m. balandžio 10 d.

Daugiau informacijos : Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdančiosios agentūros puslapyje.