LT EN

„Europa piliečiams“ biuras kviečia į dviejų dienų praktinius mokymus apie miestų partnerystes

2014 11 12
Programa, Renginiai
„Europa piliečiams“ biuras maloniai kviečia 2014 gruodžio 4 – 5 d. į mokymus „Miestų bendradarbiavimas: kaip efektyviau išnaudoti programos „Europa piliečiams" galimybes tarptautinėms veikloms“, kurie vyks Druskininkuose.

Renginiu siekiama ugdyti miestų giminiavimosi ar tarptautinio bendradarbiavimo srityje veikiančių organizacijų idėjų plėtojimo kompetenciją ir skatinti juos rengti projektus programai „Europa piliečiams“. Ši Europos Sąjungos programa skiria paramą ne peln siekiantiems projektams, kuriais susigiminiavusių ar bendradarbiaujančių miestų piliečiai ir savivaldybės skatinami susiburti diskusijai apie Europai aktualias problemas, kurti ilgalaikius miestų partnerysčių tinklus bei palaikyti intensyvius ryšius su kitais Europos miestais ir miesteliais.

Mokymų metu bus išsamiai pristatyti programos „Europa piliečiams“ keliami reikalavimai miestų bendradarbiavimo projektams, suteikta informacija apie projektų rengimą ir jų įgyvendinimą. Organizacijos jau gavusios programos paramą ir įgyvendinusios savo iniciatyvas pasidalins praktine patirtimi. Išgirstą teorinę medžiagą renginio dalyviai galės išbandyti ją taikydami kūrybinėse užduotyse.

Mokymuose kviečiame dalyvauti savivaldybių, vietos valdžios organizacijų, bendruomenių bei pilietinių organizacijų atstovus, kurie dirba ar planuoja veiklas tarptautinio miestų bendradarbiavimo srityje ir nori pagilinti projektų valdymo žinias.

Mokymai vyks 2014 m. gruodžio 4 – 5 d., viešbutyje „Pušynas“, Taikos g. 6, Druskininkuose. Norintys dalyvauti renginyje iki 2014 m lapkričio 24 dienos turi registruotis užpildydami ir pateikdami organizatoriams (el. paštu info@pilieciams.eu) dalyvio anketą (ją rasite žemiau esančioje nuorodoje). Organizatoriai atrinks 30 seminaro dalyvių, daugiausiai po vieną asmenį iš organizacijos. Dalyvių atrankos rezultatai bus išsiųsti užsiregistravusiems kandidatams lapkričio 25 d.

Renginys nemokamas. Dalyvavimas būtinas abi renginio dienas. Organizatoriai padengia apgyvendinimo ir maitinimo renginio metu išlaidas. Atvykimu į renginio vietą bei kelionės išlaidomis pasirūpina patys dalyviai.

Preliminari renginio programa
Dalyvio registracijos anketa