LT EN

ES Skane Nordost biuras ieško partnerių Miestų tinklų projektui

2015 06 04
Partneriai
ES Skane Nordost biuras įkurtas Europos Sąjungos finansuotų projektų plėtrai pietų Švedijoje ir veikiantis devynių savivaldybių vardu ieško partnerių Miestų tinklų projektui.

ES biuro veiklos sritys apima projektų planavimą, seminarų ir projektų valdymo kursų organizavimą, partnerių paiešką tarptautiniams projektams, bendradarbiavimą su nacionalinėmis agentūromis ir informacijos sklaidą apie Europos Sąjungos fondus savivaldybių lygmenyje.ES biuro veiklos sritys apima projektų planavimą, seminarų ir projektų valdymo kursų organizavimą, partnerių paiešką tarptautiniams projektams, bendradarbiavimą su nacionalinėmis agentūromis ir informacijos sklaidą apie Europos Sąjungos fondus savivaldybių lygmenyje.

Miestų tinklų projekto įgyvendinimas planuojas nuo 2016 sausio iki 2017 gruodžio.
Projektu siekiama suburti 4-5 Europos vietos organizacijas darbui, ieškant geriausių sprendimų bendra integracijos tema. Projekto tikslas keistis patirtimi ir geriausiomis praktikomis, didinti informuotumą ir gilinti žinias apie integracijos problemas tiek nacionaliniu, tiek Europos lygiu. Be to, projektu siekiama skatinti tvarų ir ilgalaikį bendradarbiavimą tarp dalyvaujančių partnerių. Didelis dėmesys bus skiriamas diskusijoms tarp vietos politikų ir valstybės tarnautojų, aktyviai įtraukiant piliečius.

Šiuo metu ES biuras bendradarbiauja su „VIFIN“ - žinių ir mokslinių tyrimų centru iš Danijos ir su Anglijos rytuose įsikūrusia Anglijos strateginės migracijos partnerystės organizacija bei ieško dar dviejų partnerių.

Daugiau informacijos apie projektą ir kontaktai