LT EN

Efektyvios komunikacijos pagrindai su Justu Rožėnu

2019 04 11
Renginiai
Komunikacijos dirbtuvės skirtos NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo (ypač suaugusiųjų švietimo) bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovams. Nepraleiskite progos!

Komunikacijos paslaptimis dirbtuvėse dalinsis organizacijų komunikacijos profesionalas Justas Rožėnas. Bandysime kartu atsakyti į klausimus: kaip išsigryninti savo tikslinę auditoriją, kaip išsiaiškinti pageidaujamą ryšį tarp projekto/organizacijos ir kliento? Kaip suplanuoti komunikacines veiklas ir kodėl neverta gaišti laiko betikslei komunikacijai? Prisegtuke rasite visas planuojamas seminaro temas. Dirbtuvėse ne tik susipažinsite su pavyzdžiais, bet ir atliksite praktinius žingsnius, suprasite ir išbandysite būdus, kaip suformuluoti įtaigią žinutę. Antroje dirbtuvių dalyje - ryšių su žiniasklaida principai ir socialinių tinklų komunikacijos patarimai!

PROGRAMA
9.30-10.00 - registracija
10.00-12.00 - dirbtuvės su J. Rožėnu
12.00-13.00 - pietų pertrauka
13.00-1500 - dirbtuvės su J. Rožėnu
15.00-15.20 - kavos pertrauka
15.20-17.00 - dirbtuvės su J. Rožėnu
Dirbtuvės nemokamos, bet būtina registracija.

Balandžio mėnesį dirbtuves organizuosime dviejuose miestuose: Alytuje (balandžio 18 d.) ir Panevėžyje (balandžio 30 d.).

Mokymai Alytuje vyks Dzūkų restorano salėje adresu Vilniaus g. 35, Alytus.
Registracija į renginį Alytuje čia.

Mokymai Panevėžyje vyks viešbutyje "Romantic", Kranto g. 24, Panevėžys.
Registracija į renginį Panevėžyje čia.

Renginį organizuoja ES programų "Kūrybiška Europa" ir "Europa piliečiams" biurai Lietuvoje kartu su Europe Direct informacijos centrais.
Kilus klausimams, prašome rašyti: dileta@kurybiskaeuroa.eu arba agnieska@pilieciams.eu.