LT EN

Kviečiame į programos „Europa piliečiams“ 2014 - 2020 m. virtualų uždarymo renginį

2021 03 08
Renginiai
2014 - 2020 metų laikotarpio Europos Sąjungos programos „Europa piliečiams” įgyvendinimas jau baigėsi, tad 2021 m. kovo 17 d. programos kontaktų biuras kviečia į virtualų uždarymo renginį, kuriame norime apibendrinti šios programos pasiekimus, aptarti kaip joje sekėsi Lietuvos organizacijoms ir žvilgtelėti, kas laukia ateityje.

Renginyje prie mūsų maloniai sutiko prisijungti Europos Komisijos atstovė Jutta König-Georgiades (Teisingumo GD), kuri apžvelgs programos pasiekimus Europos mastu per septynerių metų laikotarpį, o taip pat trumpai pristatys „Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių” programą, į kurią nuo 2021 metų įsilieja programa „Europa piliečiams”. Besidomintiems, kokios veiklos kryptys artimiausiu metu vienys Europos institucijas ar tarptautiniuose projektuose siekiantiems atspindėti europines tendencijas, bus įdomu išgirsti Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovės Agnės Kazlauskaitės pranešimą apie Europos Sąjungos prioritetus. Lietuvos organizacijų dalyvavimą „Europa piliečiams” programoje 2014 - 2020 metais apžvelgs programos koordinatorė Lietuvoje Asta Visminaitė. Na o apie realias sėkmės istorijas pakalbėsime diskusijoje su projektus įgyvendinusiomis organizacijomis, kurioje Giedrė Tumosaitė pristatys Atviros Lietuvos Fondo patirtį, Neringa Jurčiukonytė - Nacionalinio socialinės integracijos instituto projektus, o Vilmantas Kizis - Kelmės rajono savivaldybės dalyvavimą programoje (moderuoja Agnieška Avin).

Registruokitės į renginį jau dabar https://bit.ly/3cebhYv ir kovo 17 d. 14:00 - 16:30 val. junkitės į epilieciams.zoomtv.lt.

Renginio programa

Iki pasimatymo mūsų paskutiniame renginyje!