LT EN

Europos atminimo ir solidarumo tinklas kviečia į tarptautinę konferenciją Varšuvoje

2015 11 03
Renginiai
Europos atminimas ir solidarumo tinklas (angl. European Network Remembrance and Solidarity) 2016 m. kovo 17 – 19 d. kviečia į tarptautinę konferenciją Varšuvoje.

Norintys dalyvauti kviečiami teikti tezes tema: “Atminimo regionai II: Atminimas regionuose kaip diskursas ir vaizduotė“

Regioninė struktūrinė atmintis - tai klausimas, kuris jau buvo aptartas ankstesnėse 2012 m. susitikimo sesijose, siekiant atrasti daugiau įžvalgų apie atminimo regionuose konstruktą, kaip pvz. tam tikros atminimo vietos, kurios yra virš tautinės valstybės lygio, tačiau ir nėra visiškai universalios. Tai sutelkia dėmesį į būdus, kuriais viešoji diskusija, skaitmeninis diskursas, rašytiniai pasakojimai ir vizualiniai pareiškimai sudaro atminim konsteliaciją, siekiant peržengti tautinę valstybę bei nustatyti erdvinius apribojimus.
Galiausiai, prašoma atlikti palyginimą ir ryšį tarp Rytų Europos kartu su kitais regionais Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Azijoje, Afrikoje ir/ar Amerikoje.

Pagrindinius pranešimus konferencijoje skaitys: Prof. Ann Rigney ir prof Derek Sayer
Kiti konferencijos pranešėjai: Prof. Jeffrey Olick, Prof. Jie-Hyun Lim and Dr Aline Sierp.

Visi suinteresuoti prisidėti prie pranešimo rengimo, turėtų siųsti savo tezes (ne daugiau kaip 300 žodžių) kartu su trumpa biografija el. paštu: genealogies@enrs.eu iki 2015 m. lapkričio 15 d.

Daugiau informacijos: Call for Papers: Regions of Memory II: Memory Regions as Discourse and Imagination